Forch S400 Full-Service czyszczenie i ochrona
search
  • Forch S400 Full-Service czyszczenie i ochrona

Forch S400 Full-Service czyszczenie i ochrona

oczyszcza i chronizapobiega piskom uwalnia zardzewiałe elementy uruchamia zablokowane elementy mechaniczne wypiera wilgoć nie zawiera silikonu odporność termiczna od -50°C do +80°C pojemnik aerozolowy z zaworkiem kulkowym umożliwia użycie w każdej pozycji bezpieczna dysza rozpryskowa 

 

Sklep zgodny art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Wysyłamy firmą DPD.

 

Konsument ma prawo odstąpić od umowy, bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia dostarczenia. Zgodnie z regulaminem.

Zastosowanie: rozpuszcza smar, ter, gumę, resztki kleju, pozostałości wapienne oraz plamy z flamastrów pozostawia warstwę ochronna przeciwdziałającą rdzy i korozji na rowerach, wózkach dziecięcych, częściach chromowanych, motocyklach i narzędziach przenika połączenia gwintowane, smaruje zawiasy, rolki, sprężyny, krany, uchwyty drzwiowe i okienne, krzesła biurowe oraz pedały przenika głęboko i uwalnia zardzewiałe, skorodowane zakleszczone nakrętki, śruby, przełączniki, kable itp. uruchamia i smaruje zablokowane zamki drzwiowe, zamki w torbach podróżnych, maszyny do szycia, klawiatury maszyn do pisania, przełączniki, kable itp. wypiera wilgoć z powierzchni metalowych np. na połączeniach elektrycznych, świecach samochodowych, narzędziach, motocyklach, silnikach zaburtowych itp.

FORCH_S400

Opis

Dostępność
Natychmiast